İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
 
SIRA NO
DÖNEMİ
ADI SOYADI
GÖREVE
BAŞLAMA TARİHİ
GÖREVDEN
AYRILIŞ TARİHİ
1
 
İbrahim KOLOĞLU
1950
11.07.1950
2
 
Ekrem DOĞANCI
02.10.1950
27.03.1951
3
 
Turgut TİMUR
02.06.1951
08.06.1953
4
 
Hakkı TATAROĞLU
04.12.1953
25.05.1954
5
 
Mehmet COŞKUN
27.05.1954
23.01.1956
6
 
Remzi BAYRAKTAROĞLU
Yazı İşleri Müdürü (Vekâleten)
23.01.1956
21.04.1956
7
 
H. Nevzat ŞENSOY
21.04.1956
12.11.1956
8
 
Yusuf KADIOĞLU
12.11.1956
26.06.1957
9
 
Fuat EREN
26.06.1957
13.05.1959
10
 
İhsan DEDE
28.09.1959
20.07.1960
11
 
M. Emin BAYAR
20.07.1960
22.12.1960
12
 
Faruk MENLİ
18.05.1961
19.04.1962
13
 
Hüseyin GÜLTEKİN
19.04.1962
02.10.1962
14
 
Semih SANSOY
02.10.1962
03.07.1964
15
 
Şeref ARTAR
16.08.1965
23.03.1966
16
 
Şenol ERGİN
06.09.1966
25.01.1967
17
 
Çetin YÜCEL
28.02.1967
11.04.1967
18
 
Mahmut KAYA
14.04.1967
01.01.1968
19
 
Ferit ÜNAL
07.02.1968
06.08.1971
20
 
Ahmet M. ÖZTEKİN
02.09.1971
10.07.1974
21
 
Günalp VAROL
16.08.1974
08.11.1977
22
 
Ziya İNCE
08.11.1977
21.05.1979
23
 
Fikret ÇUHADAROĞLU
13.09.1979
21.11.1979
24
 
Salih CİNİVİZ
23.03.1980
18.08.1982
25
61
Sadık ALTINKAYNAK
06.09.1982
13.09.1984
26
62
Alim BARUT
23.09.1984
10.10.1986
27
66
Ekrem YAMAN
27.10.1986
12.09.1988
28
70
Selahattin BAŞAR
15.09.1988
12.08.1990
29
72
Naci Çetin AKDER
05.10.1990
18.08.1992
30
75
Mehmet Celalettin LEKESİZ
06.09.1992
06.09.1994
31
77
Mükerrem ÜNLÜER
29.09.1994
30.09.1996
32
79
Erdal ÇAKIR
04.10.1996
24.08.1998
33
82
Aydın MEMÜK
25.08.1998
11.10.2000
34
84
Arslan YURT
18.10.2000
01.10.2002
35
86
Kâmuran Mustafa BALLI
13.10.2002
15.09.2004
36
87
Cahit ÇELİK
04.10.2004
15.10.2006
37
89
Kenan ESKİN
27.10.2006
19.10.2007
38
90
Mevlüt ÖZMEN
27.10.2007
27.08.2009
39
91
Emre NEBİOĞLU
29.08.2009
22.09.2011
40
93
Cumhur DURAN
29.09.2011
17.08.2013
41
95
Ömer DERECİ
18.08.2013
27.12.2016
42
98
Ahmet ALTUN
28.12.2016
Halen görevde